Sadece kilo değerini değil hayattındaki herşeyi olumlu bir şekilde değiştirmek isteyen herkese Bahar Hanım ile görüşmelerini tavsiye ederim.

Diyet listeleri bulmak çok kolaydır. İnternetten ya da diyetisyene giden bir arkadaşınızdan rahatlıkla bir çok farklı kalori değerine sahip listeler edinebilirsiniz. Klasik hikayedir ki kilo bir şekilde verilir ama kısa bir süre içinde yeniden alınır. 25 yaşında olmama rağmen farklı diyetisyenlerle, akupunkturcularla ve şok diyet listeleriyle onlarca hikayem oldu. Artı eksi 15 kilo değişimi ile bu yaşıma geldim. Temmuz 2010 ayında düğünüm olacağı için en azından beni düğünümde zayıf gösterecek fakat yeniden kilo almamı engelleyemeyeceğini düşündüğüm yeni bir diyet hikayesine başlamak için internetin başına oturdum. Şans eseri Bahar Hanım’n web sayfasına denk geldim ve Bahar Hanım’la görüşmeye karar verdim. Önceki diyetisyenlerim sadece üzerimde sağladıkları otorite ile kilo vermeme yol açıyorlar ve hayatımdan çıktıklarında ben tüm kiloları geri alıyordum. Fakat Bahar Hanım’la görüşmeye başladığım ilk günden itibaren bu hikayenin farklı olacağını anladım. Bahar Hanım benim sadece kilo vermemle değil nasıl sağlıklı olacağımla ilgileniyor.

Şunu ye bunu iç gibi direktifler vermektense, yiyeceğim ve içeceğim şeylerin üzerimde ne etkiler yapacağını bana çok doyurucu bir şekilde açıklıyor. Diyet hikayem hala devam ediyor ve her hafta görüşmemizde tüm içtenliği ile kilo verdiğimde benimle çok mutlu olup veremediğimde bunun sebeplerini ve çözümlerini uzun uzun birlikte tartışıyoruz. Her görüşmenin sonunda sağlıklı ve fit bir yaşam daha da yakın geliyor. Çünkü düşünce tarzımın, yaşam tarzımın adım adım değiştiğini görüyorum. Kilo veremeğimde veye aldığımda hangi yanlışlarımın buna yol açtığını Bahar Hanım’ın yol göstericiliği ile farkediyor ve bu sorunu çözmek için yeni bir haftaya başlıyorum. Benim gibi sabit fikirli ve takıntılı bir insanın düşüncelerini nasıl bu kadar değiştirdiğini görmek muhteşem bir mutluluk hissi. Her hafta hem bedenim hem de hayatım için olumsuz hareket ve düşüncelerim açısından hafifliyorum. Diyet ve kilo koruma sürecim bittiğinde eminim ki kafamda tüm bu sorunları çözümlemiş olacağım ve bir daha böyle bir sorun yaşamayacağım. Bahar Hanım’a birebir ilgisi, dostça yakınlığı ve bana veriyor olduğu hayallerimdeki hayat için çok çok teşekkür ederim. Sadece kilo değerini değil hayattındaki herşeyi olumlu bir şekilde değiştirmek isteyen herkese Bahar Hanım ile görüşmelerini tavsiye ederim. Sevgiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir