Hipotroid ve reaktif hipoglisemi hastası Basri Bey ile 3 ayda 16 kg verdik.

Basri Bey 45 yaşında bir hipotroid ve reaktif hipoglisemi hastası .Bunlarla beraber ciddi D vitamin ve çinko eksikliği ile çalışmaya başladığım Basri Bey ile 3 ayda 16 kilo verdik.

Basri Bey  45 yaşında bir hipotroid  ve reaktif hipoglisemi hastası .Bunlarla beraber ciddi D vitamin ve çinko eksikliği ile  çalışmaya başladığım Basri Bey ile 3 ayda 16 kilo  verdik. Ve en güzeli verdiği kilonun %100’ü yağ kaybıydı. Karın çevresi tam 15 cm inceldi .Şimdi kilo korumaya geçtik.

‘Bahar hanım ile   tanıştığımda 89 kg idim .Kendimi çok mutsuz ve sağlıksız hissediyordum.01/06/2012 tarihinde Bahar Hanım önderliğinde  başlamış olduğum diyet sayesinde  01/09/2012 tarihi itibariyle 73 kiloya düştüm .Bu zamanda sağlıklı beslenmenin nasıl olduğunu öğrendim.Benim son 3 yıl içinde almış olduğum hızlı kilonun sebebinin sağlıksız ve dengesiz beslenme olduğunu gördüm.Bahar Hanım sayenizde sporla tanışmış oldum. Bundan sonra spor   vazgeçilmezim olacak .Bahar Hanım’a  çok teşekkür ediyorum.Kilo vermek isteyenlere bu işin bilinçli şekilde yapılması gerektiğini bilmelerini istiyorum rastgele kilo vermek diye birşey yok ‘

Basri Ö.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir