Üç ay once Ankara’nın en ünlü diyetisyeni Bahar Sezer ile diyete başladım.3 ayda 11 kg verdim.

Üç ay önce Ankara’nın en ünlü diyetisyeni Bahar Sezer ile diyete başladım. Kilo verme sürecinin kolay olması dışında her şekilde gerçekleşmesini bekliyordum. Ayrıca egzersizin en öncül insani ihtiyaçlardan biri olan açlıkla baş etmek konusundaki umutsuz girişimimde bana güç ve öz kontrol sağlayacak bir gereklilik olduğunun iyi bir şekilde farkındaydım.

Üç ayda onbir kiloyu fazla çaba harcamadan yalnızca doğru beslenme ve dengeli egzersizle 11 kilo verdim, bununla ilgili destek ve teşviki için Bahar Hanıma teşekkür ediyorum. Diyetisyenim her hafta diyetimin vücudumun ihtiyaçlarına göre ayarlanmış olduğundan emin oldu. Öğünlerim bütün gerekli besinleri içeriyordu ve ben de egzersizi ihmal etmedim. Ayrıca Bahar Hanım bana ne yemem, ne zaman yemem ve yeniden kilo almam durumunda yapabileceklerim konusunda paha biçilemez pratik önerilerde bulundu. Kısacası Bahar Hanımın danışmanlığı hem tıbbi olarak hem de eğitsel olarak aydınlatıcıydı.

Bahar Hanımın diyet bitip de kilo kontrolü evresine geçmiş hastaların aylık kontrollerle desteklemesi vurgulamaya değer bir durum. Aynı zamanda hastalarına telefonla ya da email yoluyla danışmanlık vererek yardımcı oluyor.

Bahar Hanıma programım sırasındaki nazik rehberliği ve desteği için minnettarım ve daha sağlıklı bir yaşam stili olmasını isteyen herkese hizmetlerini gönül şiddetle tavsiye ederim.

Saygılarımla,

T. Akyürek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir