40 bedenden 36 bedene . Selen’in başarı öyküsü…

Bir zamanlar 40 beden giyiyordum. Aldığım kıyafetlerin hiçbirini içime sinerek almıyordum. Ama şimdi 36 beden giyiyorum.

Bu yaşıma kadar neredeyse hep tombul,sevimli bir çocuk ve daha sonrada bir genç kız oldum. Kilo almanın sonu yoktu. Özellikle üniversiteye başladığımda kilo problemim daha da artmaya başladı. Hayatım boyunca kendi kendime bir şeyler yaparak kilo vermeye çalıştım. Ama anladım ki sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığını kazanmadıktan sonra kilo verilmiyor. Bunu öğrenmek için de bir profesyonele ihtiyacım vardı. İnternetten araştırmalar yaparken Bahar Hanım’a rastladım. Hiç düşünmeden kendisinden yardım almaya karar verdim. Çünkü güler yüzü insanı çekiyordu, güven veriyordu. Okulum başlar başlamaz hemen Bahar Hanım’a gittim ve başladık. Bu hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. Bir zamanlar 40 beden giyiyordum. Aldığım kıyafetlerin hiçbirini içime sinerek almıyordum. Ama şimdi 36 beden giyiyorum. Bu da bana artık büyük bir özgüven veriyor.

Ve Bahar Hanım;

Benimle çok uğraştınız, bazen neredeyse ikimizde çıldırdık. Kendime olan güvenimi kaybettiğimde bana hep güven verdiniz, hep desteklediniz. Size çok teşekkür ederim desteğiniz için, her şey için. İyi ki sizi tanıdım.

SELEN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir