Benim hikayem çok zordu.Çünkü kilo almam çok kolay vermem ise nerde ise 5 katı kadar zor idi.

Çünkü kilo almam çok kolay vermem ise nerde ise 5 katı kadar zor idi. Bunu sevgili danışmanım Bahar hanım da teyid ettiği için rahatlıkla söyleyebiliyorum, hiç abartı yok. Çünki polikistik overe bağlı insülin direncim, Kullanmak zorunda olduğum bazı ilaçların direnci arttırması, alerjik bir bünyemin oluşu ve yemek yemeyi bir sanat olarak görmem gibi bir sürü engelim vardı.

Bahar hanımdan önce tavsiye üzerine gittiğim Ankara’da pek isim yapmış bir yerde 2 ay boyunca bir ileri bir geri şeklinde hiç kilo veremedim. Üstelik bünyemde rahatsızlık yaratn gıdalaları tespit edip belirtmeme rağmen alternatif çözümler alamadım.

Bu sefer tavsiye değil kendi başıma internetten araştırmaya karar verdim . Üstelik daha yeni Ankaralı biri olarak pek de yer bilmiyorum. Bahar hanım ile ilgili karşılaştığım tüm olumlu geri bildirmler üzerine işyerime de çok yakın olması sebebi ile hemen asistanı ile iletişme geçtim. Ve alabildiğin randevu günü bana önemli bir mesaj veriyordu “31/12/2010”    yani yeni bir yıla yeni bir Seval ile girme vaadi.

İlk randevu çok önemli Bahar hanım yaklaşık 90 dk benimle sohbet etti. Sordugu soruların detayına inanamazsınız. Üstelik te kötü  bir diyet tecrübesi atlatmış moralsiz, inançsız bir danışan olduğum için , hayatımın tüm detaylarını analiz etti. Ve bizim yolculuğumuz böyle başladı. Tüm dirençlere rağmen 8 kilo vermeyi başarabildim. Üstelik her hafta yeni bir öneri listesi ile. Tüm bu süreçte  tüm mail ve telefonlarıma sabırla cevap  verdi. Şimdi görüşmesek rahatsızlık hissediyorum.

Konforlu bir sağlıklı hayata sahip olmak için Bahar hanım diyorum :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir