DİYET VE SAĞLIKLI BESLENME DANIŞMANLIĞI

Merkezimizde randevu sistemi ile çalışılmaktadır. İlk seansta sizinle ilgili bilgiler  Dyt.Bahar SEZER AKSOY tarafından ayrıntılı şekilde alınır. Geçmiş ve mevcut sağlık öykünüz , kullandığınız ilaçlar , yaşam şekliniz , beslenme alışkanlıklarınız , özel alışkanlıklarınız vs . her şey en ince ayrıntılısına kadar beraberce  değerlendirilir. İnbody 770 cihazı ile ölçümüzün yapılır. Yaklaşık  programın ne kadar süreceği tespit edilir ve hedefler belirlenir.

Haftada 1 sefer  görüşme gerçekleştirilir. Her görüşmede vücut analizi yapılarak diğer haftanın programı belirlenir. Ancak program süresince Bahar Hanım kendi cep telefonunu  danışanlarına vererek gün içinde de telefon , mail , whatsup gibi yollarla   danışanları ile devamlı iletişimde kalır .
Uygulanan programlarda hedeflenen kiloya ulaşılması durumunda 6 aylık  ücretsiz kilo koruma programına geçilir. Kilo koruma programı ile danışanın vermiş olduğu kiloları tekrar almaması ve vücudun kiloyu koruma altına alarak sağlıklı bir şekilde hayatına devam etmesi amaçlanır. 6 aylık kilo koruma sürecinde ayda 1 sefer  görüşme gerçekleştirilir .6 aylık kilo koruma sürecinde ( ayda 1 olmak üzere  toplam 6 seans)  ücret alınmamaktadır.

Paket programlar , kredi kartı ile ödeme , eft , nakit gibi  çeşitli ödeme  seçenenekleri de mevcuttur. Buna ilk seansta Bahar Hanım ile  görüştükten sonra programınızın  kaç ay süreceğine  göre Bahar Hanım ile  karar vermenizi öneririz.
Daha ayrıntılı bilgi isterseniz 0 312 4430087’den asistan Sevil Hanım’dan bilgi alabilirsiniz.