Diyet ve Beslenme Danışmanlığı

DİYET VE SAĞLIKLI BESLENME DANIŞMANLIĞI

Randevu sistemi ile çalışılmaktadır. İlk seansınız yaklaşık 45 dakika sürer. Bu seansta sizinle ilgili bilgiler  bizzat Dyt.Bahar Sezer  tarafından ayrıntılı şekilde toplanır. Geçmiş ve mevcut sağlık öykünüz , kullandığınız ilaçlar , yaşam şekliniz , beslenme alışkanlıklarınız , özel alışkanlıklarınız vs . her şey en ince ayrıntılısına kadar beraberce  değerlendirilir. Son teknoloji İnbody 770 vücut analiz cihazı ile ölçümüzün yapılır. Yaklaşık  programın ne kadar süreceği tespit edilir ve hedefler belirlenir. 3 ay öncesinde yapılmış tahilleriniz var ise yanınızda getirmenizi rica ederiz. Bu tahlilleriniz de  değerlendirilir  ve gerekli görülürse yeniden tahlil istenir.Yakın tarihte yapılan tahliliniz yoksa  tetkik istek formu size verilecektir. Kurumumuzun anlaşmalı tıp merkezinde tahlillerinizi yaptırabilir yada kendi tercih ettiğiniz bir kuruluşta istenilen tahlilleri yaptırarak 2.seansta getirebilirsiniz. Bununla ilgili yönlendirmeler zaten ilk seansta ayrıntılı bir şekilde  yapılacaktır .

Görüşme sonrasında eğer uygun görülürse  ilk hafta detox programı ile başlanır. Ancak bu zorunlu değildir. İlk görülme sonrası buna Bahar Hanım karar verecektir.Programlar aynı gün yada en geç bir gün sonra  Dyt.Bahar SEZER tarafından hazırlanır.Programlarda amaç; danışanın kolaylıkla uygulayıp sürdürmede zorlanmayacağı, stresi minimum düzeye indirerek irade kontrolünü ve davranış değişikliğini sağlayabildiği sağlıklı ve keyifli bir program hazırlamaktır. Sağlık durmunuz ve kan tahlilleriniz sonucunda gerekli görüldüğü  takdirde vitamin & mineral desteklerini Bahar Hanım düzenler.  Haftada 1 sefer,  1 görüşme gerçekleştirilir. Her görüşmede vücut analizi yapılarak diğer hafta programı belirlenir.

Uygulanan programlarda hedeflenen kiloya ulaşılması durumunda 3 aylık kilo koruma programına geçilir. Kilo koruma programı ile danışanın vermiş olduğu kiloları tekrar almaması ve vücudun kiloyu koruma altına alarak sağlıklı bir şekilde hayatına devam etmesi amaçlanır. 3 aylık kilo koruma sürecinde ayda 1 sefer  görüşme gerçekleştirilir .3 aylık kilo koruma sürecinde ( ayda 1 olmak üzere  toplam 3 seans)  ücret alınmamaktadır.

Aylık ücretimiz (haftada 1 kere olmak üzere toplam 4 seans)  800 tl.dir. Ancak taksitlendirme , aile indirimi  yada paket programlar gibi  çeşitli ödeme  seçenenekleri de mevcuttur. Buna ilk seansta Bahar Hanım ile  görüştükten sonra ,  tedavinizin  kaç ay süreceğine  göre Bahar Hanım ile  karar vermenizi öneririz.

Program süresince Bahar Hanım kendi cep telefonunu  danışanlarına vererek gün içinde devamlı , telefon , mail, whatsapp gibi yollarla   danışanları ile iletişimde kalır .

Dyt.Bahar SEZER

Merhabalar