Diyet ve Beslenme Danışmanlığı

DİYET VE SAĞLIKLI BESLENME DANIŞMANLIĞI

Merkezimizde randevu sistemi ile çalışılmaktadır. İlk seansta sizinle ilgili bilgiler  Dyt.Bahar SEZER AKSOY tarafından ayrıntılı şekilde alınır. Geçmiş ve mevcut sağlık öykünüz , kullandığınız ilaçlar , yaşam şekliniz , beslenme alışkanlıklarınız , özel alışkanlıklarınız vs . her şey en ince ayrıntılısına kadar beraberce  değerlendirilir. İnbody 770 cihazı ile ölçümüzün yapılır. Yaklaşık  programın ne kadar süreceği tespit edilir ve hedefler belirlenir.

6 ay süreli yapılmış tahilleriniz var ise yanınızda getirmenizi rica ederiz. Bu tahlilleriniz  değerlendirilir  ve gerekli görülürse yeniden tahlil istenir.Yakın tarihte yapılan tahliliniz yoksa  tetkik istek formu size verilecektir.

Haftada 1 sefer  görüşme gerçekleştirilir. Her görüşmede vücut analizi yapılarak diğer haftanın programı belirlenir. Ancak program süresince Bahar Hanım kendi cep telefonunu  danışanlarına vererek gün içinde de telefon , mail , whatsup gibi yollarla   danışanları ile devamlı iletişimde kalır .
Uygulanan programlarda hedeflenen kiloya ulaşılması durumunda 6 aylık  ücretsiz kilo koruma programına geçilir. Kilo koruma programı ile danışanın vermiş olduğu kiloları tekrar almaması ve vücudun kiloyu koruma altına alarak sağlıklı bir şekilde hayatına devam etmesi amaçlanır. 6 aylık kilo koruma sürecinde ayda 1 sefer  görüşme gerçekleştirilir .6 aylık kilo koruma sürecinde ( ayda 1 olmak üzere  toplam 6 seans)  ücret alınmamaktadır.

Aylık ücretimiz ( haftada 1 seans olmak üzere toplam 4 seans)  1250 tl.dir . Aile indirimi yada paket programlar , kredi kartı ile ödeme , eft , nakit gibi  çeşitli ödeme  seçenenekleri de mevcuttur. Buna ilk seansta Bahar Hanım ile  görüştükten sonra programınızın  kaç ay süreceğine  göre Bahar Hanım ile  karar vermenizi öneririz.
Daha ayrıntılı bilgi isterseniz 0 312 4430087’den asistan Sevil Hanım’dan bilgi alabilirsiniz.

Merhabalar