Merhaba. Ben Dyt.Bahar SEZER AKSOY .Bana ulaşmak isteyen ama ulaşamayan dünyanın her yerinden insana yada farklı şehirlerden Ankara’ya gelip gitme imkanı olmayan kişiler için uzun bir zamandır online  beslenme danışmanlık hizmeti de veriyorum. Amerika , Güney Afrika , Dubai , Gaziantep , Bodrum vs .. Bugüne kadar bir çok danışanla çok güzel başarılara imza attık çok uzaklarda bile olsalar. Çok güzel ve sağlıklı işleyen bir sistem olduğunu söyleyebilirim.

Online diyet nasıl oluyor ?

1 aylık veya birkaç aylık paket programlar mevcuttur. Vereceğiniz kiloya göre daha uygun fiyatlı paket programlardan  alabilirsiniz. Eğer benim danışmanlığımı almaya karar verirseniz bana vereceğiniz mail adresine online danışmanlık bilgi formu mail atıyorum. Bu form benim sizi ayrıntılı tanıyacağım bir formdur. Sağlık durumunuz , kullandığınız ilaçlar , alışkanlıklarınız , beslenme düzeniniz , zaaflarınız vs …o sebeple dikkatlice , acele etmeden doldurmanızı isterim. Son 6 aya kadar yapılmış tahlilleriniz varsa onlarla beraber bu doldurduğunuz formu bana geri mail atmanızı isterim.(eğer tahlil hiç yaptırmadıysanız size yaptırmanız gereken tahlilleri de mail atacağım )Tüm bu bilgiler elime geçince okuyup size geri dönüş yapıyorum. Eksik bilgi yada anlayamadığım bir husus olursa soruyorum ve ilk hafta programınızı çalışıp whatsapp üzerinden  yada mail yolu ile size iletiyorum.

Peki sonra nasıl ilerliyoruz?

Herkesin bir tartım günü vardır . Her hafta kendi tartınızda bana sabah aç karna , idrar sonrası ve çıplak tartılıp kilonuzu gönderiyorsunuz. Sizinle haftayı beraber değerlendirip  2.hafta diyetimize karar veriyoruz. Her hafta böyle devam eder ta ki siz ideal , sağlıklı kilonuza ulaşana kadar .

Peki sadece haftada 1 gün mü görüşme hakkınız var ?

Tabiki hayır. Danışanlarımla haftada 1 gün tartı ve haftayı değerlendirme günümüz olur. Ama bunun dışında bana hergün , istedikleri zaman whatsuptan yazabilir veya arayabilirler. Yani günlük danışmanlıkta alabiliyorlar. Hatta uyum zorluğu yaşayan danışanlarımdan bana yediklerini yazmalarını yada fotoğraf göndermelerini de isteyebiliyorum .

İstediğiniz  kiloya indikten sonra ne olacak?

İstediğiniz , sağlıklı kiloya ulaştığınızda sizi kilo koruma programıma alıyorum. 6 aylık bir koruma sürecinden ücret almıyorum. Ve artık dietinizden kısıtladığım kalorileri yerine koyuyor , kalorinizi yavaş yavaş artırıp beslenme reçetenizi adım adım esnetmeye başlıyorum. Benimde ayda bir kilonuzu paylaşıyorsunuz . Durum değerlendirmesi yapıp yolumuza devam ediyoruz.

Ödemeler nasıl yapılacak?

Programa başlamaya karar verdiğinizde size vereceğimiz ıban numarasına eft yapabilir ve dekontu mail atabilirsiniz.