52 bedenden 38 bedene sadece dietle indik

Biri 37 kilocuk mu dedi? Vız gelir bize ve bi azmin zaferi öyküsü daha .ftm ı love youuuuu

Üst üste iki doğum yapmıştım. Morbid obez seviyesine gelmiştim. Türkçesi ölümcül şişmanlık. Hiç aklıma cerrahi müdahale gelmedi. Kendime, irademe güveniyordum. Bir ömür bu şekilde geçemezdi. Ama profesyonel bir destek de şarttı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sevgili Bahar Sezerıran ile tanıştım. Kendisi ile tanıştığım zaman karşımda diyetisyenden çok beni anlayan bir anne vardı. Pozitif enerjisi ile beni benden aldı. ( Hala öyle)

Kilolar ilk zamanlarda hızlı gidiyordu. Hep öyle olacak sandım tabii. Sonra duraklamalar başladı. Motivasyonumun bozulduğu çok zamanlar oldu. Ama hep Bahar hanımın tatlı-sert uyarıları beni kendime getirdi.  Çok hızlı olmadı belki ama istikrarı hiç kaybetmeden 37 kilo gitti hayatımdan. 52 beden kıyafetlere zor sığarken şimdi 38 bedenle tekrar tanışmak inanılmaz bir duygu.  Bahar Hanımın sayesinde hayatımdaki bütün fazlalıklardan kurtuldum. Elbette daha bitmedi. Şimdi en zorunda sıra. Koruma Programı. Hedefim  koruma programında 5 kilo daha vermek. Bahar Hanımla birlikte verilemeyecek kilo yok.

Mutlu olmak ve sevdiklerinizi mutlu etmek için insan önce kendini önemsemeli ve değer vermeli.  Bahar Hanım ; sayenizde artık çok daha mutlu, sağlıklı ve özgüveni yüksek bir bireyim. İyi ki hayatımdasınız. Dostluğumuzun bir ömür sürmesi dileğiyle…

FTM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir