Program sonunda da yaklaşık 7 kilo kayıp ile 58,5 kiloya ulaştık.

Merhabalar,

Yaklaşık 2 ay önce Bahar Sezer Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezine ideal kiloma ulaşma, doğru beslenmeyi öğrenme ve kilo koruma programı için başvuruda bulundum.

36 yaşında 2 kez doğum yapmış bir bayan olarak özellikle 2. doğumum sonrasında istediğim kilo verme performansını bir türlü elde edememiş olmamın verdiği endişe, sabırsızlık duygularıyla merkezinize başvurmuştum. Geçmiş deneyimlerimi de sizlerle paylaşmak isterim.

Yaklaşık 10 yıl önce ilk doğumum neticesinde bir güzellik merkezinde 8 haftalık değişim programı çerçevesinde 8 kilo vermiştim. Bir şekilde söz konusu programı öğrenmiş ve uygulamaya daha sonrasında da devam etmiş olmama rağmen yakın tarihte hüsranla sonuçlanan denemelerim sonucunda artık ciddi anlamda bir değişikliğe ihtiyacım olduğunu ve yeni bir uzman kontrolünde bu problemi çözmem gerektiğini kanıksamış oldum. Buradan hareketle de merkezinizden ön bilgi için bir randevu talebinde bulundum. İlk randevum ön bilgi alma şeklinde olmuştu. Bahar Hanım’ın zaman ayırması, çalışma şeklini izah etmesi ve güler yüzüyle durumu açıklığa kavuşturması özellikle de mavi boncuk dağıtmak yerine gerçekçi yaklaşımı merkezinize devam kararı almamda etkili olmuştur.

Beslenme programına 64.9 kilo ile başladım. Programa başladığımız ilk hafta büyük başarı olarak 1,5 kilo civarında bir kaybım olmuştu. Bu durum tabii ki motivasyon açısından çok hoş olmuştu. Ancak daha sonraki haftalarda da daha az olmakla birlikte sürekli olarak amacımız olan kilo kaybı Bahar Hanım sayesinde gerçekleşti. Program sonunda da yaklaşık 7 kilo kayıp ile 58,5 kiloya ulaştık. Bu süreçte Bahar Hanım’ın desteği, güler yüzü, beni yılgınlığa düşmek üzere iken motive ederek daha azimli ve iradeli davranmam konusunda pozitif etki yaratması her şeyden önce de doğru beslenmeyi öğretmesi gerçekten bir merkezden alabileceğim maksimum faydaya ulaşmamı sağlamıştır. Merkezinizin kilo koruma takip programı da kaçırılmaması gereken harika bir fırsat. Umarım uzun vadeli sonuçları çok daha iyi olur.

Bahar Hanım’a bu süreçte gösterdiği ilgisi, yardımları için sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca desteğini esirgemediği için de sadece bugün için değil her zaman iletişim halinde olmak istediğimi de bir kez daha belirtmek isterim.

Tekrar teşekkürler Bahar Hanım,

Sevgiyle kalın…

Atike A.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir