Bahar Hanım’a ilk geldiğimde 81 kiloydum. Hiç inancım yoktu zayıflayacağıma. Öylesine gitmiştim ailemin baskısıyla. Konuştuk, york testi yaptırdım en üst seviyede obez..

Bahar Hanım’a ilk geldiğimde 81 kiloydum. Hiç inancım yoktu zayıflayacağıma .Öylesine gitmiştim ailemin baskısıyla. Konuştuk, york testi yaptırdım en ust seviyede obezdim. Kan tahlillerimde karaciğerde yağlanma şeker ,üre, kolesterol hat safhadaydı. görüntüm tipik mongolu andıran bir tipti. Hiç inanmıyordum verebileceğime. Benımle konuştu, cesaretlendim bir deneyelim belki olur diye düşündüm. Yani umut ışığım oldu .Sonra ilk bir hafta çok zorlandım, şekerden dolayı ama dayandım sporda yaptım harfiyen uydum. 1 hafta sonra gittim baktım 2 kilo yağ kaybı hoşuma gitti. Madem oluyor devam dedim çünkü daha önceleri akupunktur, spor uygulamaları yaptığım halde verememiştim .Önceden bır diyet daha uygulamıştım hastane diyetisyeniyle 1 hafta sonra gene kilo almıştım. Burdaki ilk kilomu vermem kilo verilebiliyormuş inancı oluşturdu bende.

Her tartıltığımda tartının 10 kılo altını gostermesını hedeflıyordum acaba 70 olur mu 60 olur mu 50 lere duser mı dıye dusunurdum 1 hafta sonra acıkmadım artık cunku motıvem super hersey yolunda ıstedıgım yemeklerle dengelı saglıklı beslenerek kılo verıyordum derken aylar gectı 6.5 ay sonra ben tam 55 kıloyum hemen foto cektırdım kıyafetler derken kendıme guvenım geldı hayata bakısım degıstı basarabılme duygusunu bana yenıden bahar hanım ogrettı su an kan degerlerım gayet normal sınırlarda 36 -38 bedene dustum ben basladıgımda46 bedendım dogru dıyetısyen ve guven artı spor ve guven ınanın basarılmayacak bır sey degıl benı goren herkes hangı dıyetısyenle zayıfladın dıyor sayemde gıdenler oldu onlardada tam sonuc bahar hanım benı yenıden yarattı su an korumayla sıgara bırakmaya baslıyorum artık bende saglıklı yasama hakkımın oldugunu anladım tesekkurler bahar hanım ıykıde sızı tanıdım destegınız onerılerınız ınancınız ıcın tekrar tekrar teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir