SERKAN BEYİN ÖYKÜSÜ YALNIZCA BAŞARI DEĞİL BİR İYİLEŞME ÖYKÜSÜ

“2010 yılı ile birlikte kilo almamak için özen göstermeme rağmen her ay kilo almaya devam ediyordum ve gerçekten aynalara bakamaz olmuştum. Haziran ayında karar verdim ve Google’a “Ankara Diyetisyen” yazdım. Karşıma ilk önce onun ismi çıktı. Kendisini hiç tanımıyordum, hakkında herhangi bir bilgim de yoktu. Telefon ile randevu aldım, Hayatımda ilk defa bir diyetisyene gittim. Ama iyiki gitmişim ve iyiki tanımışım kendisini. Ofisine ilk gittiğim gün anlamıştım doğru yer olduğunu, Hiç düşünmeden bana ne dediyse yapmaya başladım ve sonuçlar da gelmeye başladıkça daha da iyi hissediyordum kendimi. Şu an 10 yıl önceki kilomdayım ve tüm giyemediğim kıyafetlerim bol geliyor artık :). Alışveriş yapmayı özlemişim…

Benim 4 ayda yaklaşık 25 kilo verebilmemi sağladı. O olmasaydı asla başaramazdım. Tüm beslenme sorunu olanlar, kilo problemi olanlar, hatta olmayanlar bile bence kendisini tanımalı, pozitif enerjisi bile hayata bakışınızı değiştirecektir.

Bunca şey yazdım ama adını hiç yazmadım değil mi?Tabiki bunca güzel şeyi yapabilen tanıdığım tek SÜPER KAHRAMAN BAHAR DEMİRKIRAN’ dan başkası olamaz.

Serkan P.

Serkan Bey öyküsünü böyle anlatıyor… Ama biz size durumu biraz daha ayrıntılı anlatalım. Serkan bey merkezimize baş vurduğunda kan değerlerinde yüksek insulin direnci ve yüksek kolesterol tespit edildi. Yüksek tansiyon hastası olan Serkan Beyin karaciğer yağlanması ve vitamin eksiklikleri de tetkikler sonucunda anlaşıldı. 4 aylık sağlıklı yaşam yolculuğumuzu 25 kg daha hafif ve tüm kan değerlere normal değerlere düşmüş vaziyette tamamladık. Başvuru tablosu ile Serkan Bey diyabet ve kalp hastası adayıydı. Uygulanan beslenme programı ve aktif yaşam önerileri yalnızca kilo vermesini değil sağılığının da gözle görülür biçimde düzelmesini sağladı.

Ciddi sağlık problemlerinin çözümünde beslenme sistemimizde yapacağımız bilinçli değişikliklerin ne kadar etkili olduğunu görebilmemiz açısından bir gurur tablosu Serkan P.

Disiplininden ve sağlıklı yaşamayı seçtiğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Bahar DEMİRKIRAN Beslenme Danışmanlığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir