HİÇ BİR HASTALIK , SAĞLIKLI KİLOYA KAVUŞMANIZ İÇİN ENGEL DEĞİLDİR .

4 ayda 12 kilo yağ yaktı. 10 santim beli , 14 santim göbek çevresi inceldi .

Kim  demiş menopoz döneminde kilo vermek çok zordur diye. Evet menopoz döneminde  ideal  kiloya  düşmek daha zordur ama imkansız değildir. Bunun en güzel örneğini  kilo koruma programına geçtiğimiz sevgili  danışanım Zehra Hanım’da  bir kez daha gördük. Sadece menopoz  dönemindeydi deyip  geçemeyeceğim. Menopoz döneminde , hipotroid,  hipertansiyon ve karaciğer  hastası  , kalp ritim bozukluğu , reflü , kronik yorgunluğu olan Zehra Hanım’ın ortopedik bir rahatsızlığı sebebiyle doktorları sadece yüzmesine  izin veriyordu. Haftada 4-5 gün yüzerek ve  sağlığını bozmayacak  bir   diyet programı ile  , her besin grubundan düzenli yiyerek , 4 ayda 12 kilo  yağ yaktı.  10 santim beli , 14 santim göbek çevresi inceldi . Yüzme ve sağlıklı beslenme programı dışında hiçbir yönteme başvurmadı.

Bir çok hastalık , halsizlik , şişmanlık  sadece yanlış beslenme alışkanlıkları  ve yaşam şeklinden kaynaklanır. İşte mesele bu kadar basit. ‘Yok canım  ,imkansız’ der gözlerle sayfaya bakmayı bırakın. Hadi siz de 2013  yılı planlarınıza  yaşam tarzı değişikliğini  ekleyin.

‘Bahar Sezer ile tanismam 17 Temmuz 2012’de oldu. Keyifle döşenmis bir ofiste, şık ve güzel bir hanımefendi karşılamıştı beni. Dört aylık dönemde, olması gerektiği gibi, tatlı bir otorite ile süreci yönetti. Söylediklerini aynen uygulayınca ikimizin de yüzü güldü; çok mutlu ayrıldım. Bir yıl boyunca devam edecek aylık kilo koruma kontrollerine  başladık. Giydiklerimin yakıştığını görmek ve çevremden aldığım güzel yorumlar beni daha da mutlu ediyor. Bahar Sezer’a  tesekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.’

Zehra Y.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir